Kui läbisõit on väike ja teie mootor on veel “nagu uus”, kõik süsteemid on korras ja reguleeritud, siis ei ole igale juhile arusaadav efekt (müra, vibratsiooni vähenemine, koormuse tõstmise kiiruse kasv) nii ilmne, kuid ümberlappamisele või kapitaalremonti läheb teie mootor palju hiljem kui tema töötlemata kaasvend (kui üldse läheb). Kui mootor on täiesti “tapetud” (ilmsed löögid võlli laagrites, ülisuur õlikulu jne), siis mitte mingisugused lisandid ja preparaadid teda ei päästa – imesid meie, erinevalt teistest, ei luba.

Peale selle, sõltub saadava efekti suurus töötlemise instruktsiooni nõuete õigest täitmisest. Juhised on välja töötatud  põhilise mootorite, agregaatide ja seadmete keskmise grupi ja ekspluateerimise standardsete keskmiste tingimuste jaoks. Seetõttu on mittestandardsetes olukordades parem konsulteerida meie spetsialistidega.

Efekt määrdeaine kompositsioonide ATOMIUM kasutamisest peale täieliku töötlemise kursust säilib 50-70000 km (sõltuvalt ekspluatatsioonitingimustest). Et suurendada sisepõlemismootoris efekti mõju pikkust, soovitatakse kasutada ATOMIUM — REGULAR üle ühe õlivahetuse.

Hits: 51